24 اکتبر

نرم‌افزاری که برای کنترل فرایند کسب‌و‌کار مورد استفاده قرار می‌گیرد چیست و چگونه کار می‌کند؟

BPM روش مناسبی برای ایجاد درکی عمیق‌ از کسب و کار است. BPM اهمیت زیادی برای اجرای فعالیت نهایی مطابق با برنامه‌ریزی و دست‌یابی به نتایج خواهد داشت.

با پیاده‌سازی این رویکرد در سازمان، هم خود سازمان و هم مشتری‌هایش نفع خواهند برد اما سازمان برای تحقق این هدف باید نرم افزار مناسبی برای کنترل فرایند کسب‌وکار داشته باشد که اجرای BPM را امکان‌پذیر سازد.

هدف از اتخاذ این سیستم، مدیریت فرایندهای سازمان تا بهره‌مندی کامل از مزایای BPM خواهد بود. این سیستم فرایندهای کسب‌وکار را اتوماسیون نموده و به تحلیل، طراحی و مدل‌سازی فرایندهای جدید کمک خواهد نمود.

این ابزار جریان و ذخیره‌سازی مناسب اطلاعات به صورت مؤثر را امکان‌پذیر می‌نماید. بدین ترتیب داده‌های مناسب از عملکرد سازمان به منظور نظارت و همچنین ایجاد بهبود مستمر در فرایند در دسترس سازمان قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر، می‌توان نرم‌افزار مدیریت فرایند کسب‌و‌کار را به صورت مستقیم و در بستر شبکه داخلی سازمان اجرا نموده و مورد استفاده قرار داد. نسخه‌های مدرن‌تر مبتنی بر سیستم ابری آن را حتی افرادی با دانش فناوری پایین نیز می‌توانند به‌راحتی کنترل کنند.

مهندس دشتدار | مدرس و مشاور مدیریت | instagram.com/yaserdashtdar.ir

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.